• İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 9/B Blok No:60 İkitelli, İstanbul, Turkey
logo

Makinelerde kullanılan kumanda ya da kontrol maksadı ile oluşturulmuş metal kutuya piyano panosu adı verilmiştir. Piyano panosunun büyük bir kısmı metal malzemeden üretilmiştir. Bu ürünün tabanına elektrik ünitesi konulmuştur. Piyano panosunun en üst bölümünde ise kullanıcıların kontrol edebileceği kumanda sistemi yer alır. Bu sayede kontrol mekanizması en üst düzeyde sağlanmış olur. 

Piyano panosunun ana malzemesinin metal olmasının nedenleri oldukça merak edilmiştir. Bu ürün otomasyon sistemlerinde kullanıldığı için dayanıklılığının en üst düzeyde olması gerekir. Ürünün yüksek oranda dayanıklılık göstermesi için metal malzeme tercih edilmiştir. Piyano panolar, son zamanlarda hem kullanışlılığı hem de dayanıklılığı ile adından çokça söz ettirir. 

Piyano panolar, makine sanayisinde insanların işini çok fazla kolaylaştırır. İnsanlar bu panolar sayesinde işlerini hem daha kısa sürede hem de daha verimli bir şekilde gerçekleştirirler. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek piyano panolar ve kullanım alanları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda uzman ekibimiz, sizler için her türlü desteği sağlar. 

Piyano Panoların Ölçüleri Neye Göre Belirlenmiştir?

Piyano panolar, genellikle makine sanayisinde kullanıldığı için fabrika ortamına uygun boyutlarda tasarlanmıştır. Bu makineleri insanlar kullandığı için ölçüleri genellikle insan boyuna yakındır. Panoların ölçülerinin büyük olması, insanların işini daha kısa sürede ve daha kolay bir şekilde yapmasını sağlar.

Makine sanayisinde zor olan çalışma koşullarını biraz daha rahat bir hâle getirmek için insan boyuna uygun piyano panolar geliştirilmiştir. Panoların boyutlarının büyük olması, bazı güzel sonuçları da beraberinde getirir. Mesela panoların boyutlarının büyük olması ; hem seri üretimi hem de kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar. 

Makinelerin kolaylıkla kumanda edilebilmesi için boyutları oldukça önemlidir. İnsanların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan bu panolar sayesinde üretim aksamadan kaliteli bir şekilde devam eder. Fabrika ortamına uygun piyano panolar için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden piyano panolarımızın ölçüleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 

Piyano Panoları Çeşitlendikçe Şekilleri de Değişir Mi?

Piyano panoları çeşitlendikçe şekillerinin değişip değişmediği birçok kişi tarafından merak edilir. Piyano panoları, birbirinden farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Fakat panoların şeklinden çok işlevi önem arz eder. Piyano panoların şekilleri belirlenirken üstünde çalışacak olan elektronik materyaller de dikkate alınır. 

Panoların tabanında genellikle daha ağır parçalar tercih edilir ve bu nedenle taban sacı kullanımı yaygındır. Taban sacının sütüne belli bir sırayla elektronik parçalar yerleştirilir. Piyano panoların üst kısmında ise kumanda mekanizması bulunur ve kullanıcıların kontrol etmesi beklenir. İnsanların rahatlığı ve kalite esas alınarak ortaya çıkarılan bu panoların şekilleri, ihtiyaca göre belirlenir. 

Ponis Pano olarak bu sektörde kalitesini ve güvenilirliğini ispatlayan nadir firmalardan biriyiz. Piyano pano çeşitlerini İnternet adresimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlı ve kaliteli panolarımızı kolaylıkla temin edebilir, hatta uzman ekibimizden destek de alabilirsiniz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak için hem kaliteyi hem de uygun fiyatlı ürünleri sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
Bize Ulaşın