• İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 9/B Blok No:60 İkitelli, İstanbul, Turkey
logo

Paslanmaz çelik sac bazı materyallerde özel ölçüler kullanılarak lazer kesim ve sac kesimi yapılmaktadır.  Paslanmaz lazer kesim uygulamaları sayesinde, sac kalınlıkları fazla olan ya da büyük ebatlara sahip levhalar yuvarlak, kare, dikdörtgen, üçgen gibi kesim plazma üzerine daha farklı şekillerde müşteri isteğine göre ölçülerde kesim gerçekleştirilebilmektedir. Ponis Pano kesim plazma, kesim paslanmaz boru, sac kalınlıkları fazla olan levhalara kadar her türlü levha kesiminde hizmet alabileceğiniz profesyonel bir firmadır.

Kesimi yapılmak istenen malzemenin temiz ölçülerini firmamıza iletmeniz önemlidir. Temiz ölçü, işlem sonrası malzemeden pay verilmemiş kısmıdır. Paslanmaz sac kesim ve paslanmaz lazer kesim uygulamalarında, kesim yapılan noktalarda yanmalar olmaktadır. Bundan dolayı üretim esnasında bu nokta baz alınarak pay bırakılması gerekir.

Bu pay ortalama 20mm, daha ince sac malzemeler için 5mm, çok kalın malzemeler için ise 15-20 mm olarak düşünülebilir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sac kesim malzemeler, kısa sürede dilediğiniz ölçüde kesilip tarafınıza teslim edilmektedir.

Ayrıca paslanmaz ve özel malzemelerden üretilen sac malzemeler, pek çok makine ve imalatı gerçekleştirilen makine parçasında kullanılabilmektedir. Ponis Pano farkıyla son derece özverili şekilde kesme işlemi gerçekleştirilen sac kesim uygulamaları, genellikle yuvarlak malzemeler söz konusu olduğundan daha fazla özen gerektirir. Zaman alan bu işlem, yuvarlağın tüm çevresini kesme işlemi gerektirdiğinden, sadece kenar kısımlarından kesmek yeterli olacaktır. Bu şekilde hem daha az fire verilecek hem de kesme işlemi daha az maliyetli olacaktır. Yuvarlak malzemeler pek çok üründe kapak olarak kullanılabildiği gibi, dikdörtgen ve kare gibi keskin köşeli metaller makine parçalarında, yat ve teknelerde, gıda süreç hatlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Tüm Sac Kesim İşlemleri İçin Ponis Pano

Ponis Pano, tüm paslanmaz kesim ve lazer kesim işlemlerinizde ihtiyaç ve beklentilerine kalıcı çözüm getirmektedir. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve uzun vadede sorunsuz deneyim yaşamanız için sürekli çalışan Ponis Pano farkını sizde tek bir tıkla yakalayın. Uzman ekibimizle satış öncesi teknik destek, satış sonrası ise firma garantisiyle daima yanınızdayız. Nitelikli hizmeti Ponis Panoyla sizde hemen keşfedin.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
Bize Ulaşın