Bize Ulaşın
Kanal + Ray
Pano Kliması
Pano Isıtıcı
Kapak Kulpları
Pano Fırçaları
Pano Termostatı
Fan + Filtre

Panolar, aşırı yükten dolayı ısınabilen ürünlerdir. Bu durumlarda öngörülen şartlarda soğutulmaları gerekmektedir. Panoların kapak kısımlarına monte edilebilen özel pano ısıtma ve soğutma sistemleri pek çok farklı pano ile uyumlu olabilecek özel boyutlarda üretilebilmektedir. Ortamı soğutabilmek ve soğukluğun stabil kalabilmesini sağlayabilmek için tercih edilen pano ısıtma ve soğutma sistemleri aynı zamanda belirli sıcaklık derecesinin elde edilebilmesi için de tercih edilmektedir.

Pano Isıtma Soğutma Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Sanayilerde de kullanıma uygun olan pano ısıtma soğutma ürünleri aynı zamanda motor kontrol üniteleri, ilaç sanayisi, otomotiv sanayisi, farklı CNC tezgahları, gıda işletmeleri, beyaz eşya üretimi gibi alanlarda faaliyet gösteren firmaların da panolarının soğutulması ve ısıtılması için tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Dünya kalite standartlarında üretilen pano ısıtma soğutma ürünlerinin kullanımı son derece kolaydır.

Pano ısıtma ve soğutma ürünlerinde A sınıfı olarak tabir edilmekte olan özel komponentler yer almaktadır. Isıtma ve soğutma sistemlerindeki en önemli aksesuarlar ise kompresörler ve fanlardır. Komponentlerin ufak boyutlarda olması elektroniğin yaygın kullanımı ve yeni güç elektrniği ürünlerinin artmasına yol açabilmektedir.

Pano Isıtma Soğutma Sistemi Fiyatları

Pano ısıtma soğutma fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek özel seçenekler yer almaktadır. Fiyatlandırmalar seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ponis Pano olarak sizlere sunduğumuz ekonomik fiyat seçeneklerine sahip ürünlere göz atarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilecek özel modellere sahip olabilirsiniz.

Ürünler sıcaklığın yüksek seviyelere çıkabildiği ortamlar için uygundur. Bu tür ürünler pano içerisinde istenen sıcaklık çevre sıcaklığından düşük olduğunda veya yüksek ısının giderilmesi gerektiği durumlarda kullanılmaktadır. Dış hava devrelerinin iç kısmına yerleştirilebilen filtre sayesinde çevrede ne kadar toz ya da yağ parçacığı olsa bile ürünler güvenilir bir şekilde çalışabilmektedir.

Portatif yapıya sahip olan ısıtma ve soğutma ürünleri sayesinde panolarınızı daha güvenilir bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Her biri farklı bir pano modeli için özel olarak üretilen pano ısıtma soğutma sistemleri sayesinde ürünlerinizin verimliliğini de artırabilirsiniz. Yeni nesil teknolojiler ile tasarlanan ürünler ile ilgili bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.