Bize Ulaşın
4 Çekmeceli Standart Kalemlikli Raylı Keson
4 Çekmeceli Standart Raylı Keson
3 Çekmeceli Standart Raylı Keson
2 Çekmeceli Standart Raylı Keson

Metal kesonlar özellikle iş yerlerinde, şirketlerde ve fabrikalarda tercih edilir. Çalışanların özel ve iş eşyalarını koyması için üretilir. Hemen masanın altına sığacak şekilde, fazla büyük olmayacak ebatlara sahip olurlar. Bu sayede rahatlıkla tüm gerekli eşyaları yanlarında, düzenli bir şekilde durabilir. Bünyemizde satışı yapılmakta olan ürünler oldukça modern ve dayanıklı yapıya sahiptir. Metal keson farklı ebatları ile sizlere sunulacaktır. Bu sayede uygun ürünü firmamızdan satın almanız mümkündür. 

Metal Keson Modelleri

Metal kesonlar modelleri kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Genel boy ve genişlikleri aynıdır, masa altında kullanıldıkları için ayaklarında tekerlek kullanılır. Böylece bir yerden başka bir yere götürmesi daha kolay olur. Fazla ağır çekmeceler olmadıkları için taşıması oldukça kolaydır. Modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • 4 çekmeceli standart kalemlikli raylı keson
  • 4 çekmeceli standart raylı keson
  • 3 çekmeceli standart raylı keson
  • 2 çekmeceli standart raylı keson

Hepsi aynı tipte görünmektedir. Ahşap görünümlü veya metal modelleri bulunmaktadır. Çekmecelerinde de isteğe bağlı olarak başka renkler kullanılabilir. Farklı renk modelleri en iyi şekilde sizlere sağlayacak firmamız, bu konuda sorunsuz hizmet sağlar. 

Metal Kesonların Genel Özellikleri

Metal kesonlar çeşitleri genel olarak merkezi kilit sistemine sahiptir, bu sayede kişi tüm evraklarını, kişisel eşyalarını burada rahatlıkla saklayabilir. Anahtarını kaybetmediği sürece açılımları oldukça basittir. Ayrıca kendinden kulplu yapıları ile fazladan üzerinde materyal bulundurmamaktadır. Tüm kesonlarda yüksek kalite elektrostatik boya kullanılmıştır, isteğe göre farklı renklerde de boyanabilir. Çekmeceler raylı sistem olup rahatlıkla açılıp kapanmayı sağlamaktadır. 

Kapasitesi de oldukça fazladır, bir çekmeceye göre oldukça yük taşıyabilir. Kesonların bazıları kendinden kalemliklidir. Yani en üst kısmında ufak bir çekmecede kalem koyma bölmesi bulunmaktadır. Bu özellikle düzenli çalışmayı sevenlerin çok hoşuna gidecektir, çünkü her şeyin tek bir yerde toplanması sağlanmaktadır. Ürünler darbe ve çizilmeye karşıda dayanıklıdır, kullanılan boya uzun yıllar geçse dahi kalkmayacaktır.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır?

Metal kesonlar fiyatları ebatlara göre değişiklik göstermektedir. Çünkü dolaplar gibi fazla tefarruata sahip değildir. Çekmece sayısı değişiklik gösterir, ekstradan kalemlik olursa fiyat değişebilir. Ebat ve boya farklılıkları burada etkendir. En doğru fiyatlandırma bilgisi için anlaştığınız firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Çalışanlarınız için daha güvenilir bir çekmece sistemi arıyorsanız metal kesonlar en güvenilir hizmeti verecektir. En iyi ürünleri satın almak ve bunların yüksek kalitede olmasını sağlamak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.