Bize Ulaşın
120 Sürgü Kapılı Malzeme Dolabı
198 Sürgü Kapılı Malzeme Dolabı
120 Malzeme Dolabı
Klasör Çekmeceli Malzeme Dolabı
Çekmeceli Panolu Malzeme Dolabı
Avadanlıklı Panolu Malzeme Dolabı
Yedi Raflı Malzeme Dolabı
Yedi Raflı Camlı Malzeme Dolabı
Dört Raflı Malzeme Dolabı
Dört Raflı Camlı Malzeme Dolabı
Operatör Dolabı

Malzeme ve takım dolabı özellikle iş yerlerinde ve fabrikalarda kullanılır. İçine malzeme koymak için tercih edilir, bu yüzden kaliteli ve sağlam olması gerekir. Her kullanım alanına göre model, kapasite ve sağlamlık değişiklik gösterebilir. Ancak genel dış görünüm neredeyse hep aynıdır. Farklı mekânlar için ayarlanmış olan modellerde çeşitli avantajları sizlere sağlamaktayız. Malzeme ve takım dolapları sayesinde eşyaların kaybolmasını önleyecek ve bunları sorunsuz şekilde koruyacaksınız. 

Malzeme ve Takım Dolabı Modelleri

Malzeme ve takım dolabı modelleri hangi alanda kullanılacaksa ona göre değişiklik gösterir. Ebatlar, kapılar ve iç dizayn yine kullanıma uygun hazırlanır veya satın alınır. Modelleri sıralamak gerekirse;

 • 120 sürgü kapılı malzeme dolabı
 • 198 sürgü kapılı malzeme dolabı
 • 120 malzeme dolabı
 • Klasör çekmeceli malzeme dolabı
 • Çekmeceli panolu malzeme dolabı
 • Avadanlıklı panolu malzeme dolabı
 • Yedi raflı malzeme dolabı
 • Yedi raflı ve camlı malzeme dolabı
 • Dört raflı malzeme dolabı
 • Dört raflı ve camlı malzeme dolabı
 • Operatör dolabı

Şeklindedir. Hepsi ebat ve model olarak farklılıklar gösterir. Tek ortak noktaları iç haznelerinin geniş olmasıdır. Çünkü malzeme taşıyacaklardır, bu yüzden sağlam olmaları da gerekir. 

Malzeme ve Takım Dolaplarının Genel Özellikleri

Malzeme ve takım dolabı çeşitleri kullanım alanına göre değişiklik gösterir ve çeşitlerine göre bazı özellikleri de farklılaşır. Ancak çoğu benzerdir. Kare krom kilit ve asma kilit kullanılır, ürünlerin hepsi yüksek kalite 6112 DKP sacdan, özel ebatlara göre üretilmelidir. Genelde dolaplarda elektrostatik boya ve rotil ayak kullanılır. Dolabın rengi işletmenin isteğine göre değişiklik gösterebilir. 

Cam kaplı dolaplarda gömme tutamak ve pleksi camda kullanılır. Kaynaklı sağlam çelik konstrüksiyonlu olması kaliteli olduğunu göstermektedir. Çekmece ve rafların sağlam olması daha fazla ürünü taşıyabilmesini de sağlamaktadır. Raf sayısı isteğe göre değişebilir. Çekmeceli dolaplarda teleskopik ray kullanılır. Raflar ise 60 kg yük taşıyabilmektedir.

Fiyatlandırma

Malzeme ve takım dolabı fiyatları elbette ebada ve modele göre değişiklik gösterir. Dolap büyüdükçe, raf veya çekmece eklendikçe ya da boyası farklı renk oldukça fiyatta da artış gözlemlenir. Ancak tüm dolaplarda aynı malzeme kullanılır. Firmamız son derece profesyonel altyapısı ile uygun ürünü bulmanıza katkı sağlar. Bu sayede kolayca satın alım işlemi yapabilirsiniz.