• İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 9/B Blok No:60 İkitelli, İstanbul, Turkey
logo

Fason lazer kesim hizmeti, özellikle pleksi kullanarak üretim yapan şirketler için oldukça gereklidir. Fason lazer kesim işlemi ile birbirinden farklı ürünlerin son derece profesyonel bir şekilde kesildiğini söyleyebiliriz. Bu uygulama pratiklik ve kullanışlılık sağlamasının yanı sıra estetik bir duruş da kazandırdığı için çok fazla rağbet görür. 

Birbirinden farklı madeni eşyaların şekillendirilmesi noktasında öne çıkan fason lazer kesimin tercih edilmesindeki en büyük etken, estetiklik kazandırmasıdır. Bu uygulama yalnızca madeni eşyaların işlenmesinde değil, birçok eşyanın işlenmesinde işe yarar ve şık bir görünüm kazandırır. Fason lazer kesim özellikle makine sanayisi, reklam sektörü ve mimari alanlarda öne çıkar. 

Bu uygulamanın kullanım alanı günümüzde daha fazla çeşitlenmeye başlamıştır. Yalnızca sanayi alanında değil, mimarî alanda da ilk tercihlerden biri olmuştur. Fakat ülkemizde özellikle endüstri alanında tercih edilir. Fason lazer kesim işlemi ile makine parçalarının üretimi sağlanır. Fason lazer kesim ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Lazer Kesim Hakkında Bazı Önemli Detayları İnceleyelim

Lazer kesim hakkında bazı önemli detayları İnceleyelim. Öncelikle lazer kesim, plaka biçimindeki materyallerin lazer kesim tahtasına yerleştirilmesi ve kesilecek olan parçanın cihazda tanımlanmasıyla gerçekleşen son derece etkili bir işlemdir. Oldukça güçlü bir yapıya sahip olan lazer ışınlarının materyal üzerindeki kontrolü çoğu zaman optik ile sağlanır. 

Lazer kesim sonrasında ortaya çıkan parçada herhangi bir deformasyon meydana gelmez.  Lazer kesim işlemlerinde hassasiyet oranı oldukça yüksektir, dolayısıyla ortaya çıkan sonuç genellikle mükemmel olur. Lazer kesim işlemlerinin en avantajlı yanlarından biri, kesim esnasında kullanılan materyale temas edilmemesidir. Bu sayede ortaya çıkan parçada ezilme ya da büzülme gibi sorunlar ortaya çıkmaz. 

Lazer kesim uygulaması, mühendislik sektörü için vazgeçilmez ve son derece popülerdir. Lazer kesimin en büyük tercih sebeplerinden biri, hata düzeyin en alt seviyelerde seyretmesidir. Aynı zamanda diğer kesim uygulamalarına göre daha pratiktir ve daha güzel sonuçlar ortaya çıkarır. Lazer kesim alanında güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz. 

Fason Lazer Kesimin Öne Çıkan Özellikleri

Fason lazer kesimin öne çıkan özelliklerine göz atalım. Sanatsal değeri yüksek tasarımların ahşaba işlenmesi ve bu işlemenin minimum hata ile gerçekleşmesi noktasında fason lazer kesim öne çıkar. Dolayısıyla mimari alanda, son yılların en öne çıkan uygulamalarından biridir. 

Fason lazer kesimin öne çıktığı bir diğer alan ise görsel iletişimdir. Reklam sektörüne bambaşka bir boyut kazandıran bu uygulama, istenilen sonucu yüksek oranda sağlar. Demir materyal üzerine basılan reklamlar, fason lazer kesim ile gerçekleşir. Reklamlar için belirli bir çıkış tarihi olduğundan dolayı zaman tasarrufu sağlamak çok büyük önem taşır. Fason lazer işlemi de en az hatayla en kısa sürede tamamlandığı için firmalara ciddi anlamda kolaylık sağlar. 

Ponis Pano olarak lazer kesim işlemlerinde güvenirliğimizi kanıtladık. Lazer kesimde kullanılan malzemelerin kaliteli olması son derece önemlidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerden yararlanmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Detaylı bilgi ve destek için uzman ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. Aynı zamanda internet adresimiz üzerinden verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
Bize Ulaşın