Bize Ulaşın
Endustriyel İş İstasyonu

Endüstriyel çalışma tezgahları endüstriyel kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanan ürünler arasında yer almaktadır. Bu tür tezgahlar sayesinde çalışma alanlarınızı daha verimli ve güvenilir hale gelebilmesini sağlayabilrsiniz. Alet ve edevatların daha derli toplu bir şekilde muhafaza edilebilmesini sağlayan endüstriyel çalışma tezgahları aynı zamanda çalışma ortamlarınızı da görsel açıdan zengin bir hale getirebilmektedir.

Sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek biçimde tasarlanan çalışma tezgahları sağlam ve dayanıklı metal iskelet üzerine sabitlenen özel aksamlara sahiptir. Tüm elektrik ve hareketli aksamları tozlu ve nemli ortalarda kullanıma uygundur.

Endüstriyel Çalışma Tezgahı Fiyatları

Çekmece ve kapak kilitlenebilir özelliklere sahiptir. Çekmecelerin kendiliğinden açılabilmesini önleyen basmalı mandal sistemi de işlevsel özelliklerinden birisiir. Bozuk zeminler için ayaklarda rotil ayar vidaları da bulunmaktadır. Pano kancaları ve aksesuarlarında ise geniş seçenekler yer almaktadır.

Kullanıma uygun olarak geniş tabla çeşitleri opsiyonel olarak sizlere sunulmaktadır. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan endüstriyel çalışma tezgahları darbe ve çizilmelere karşı da dayanıklıdır. Çevresel faktörlere dayanıklı olan endüstriyel çalışma tezgahlarıyla uzun yıllar boyunca çalışmalarınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Ponis Pano olarak sizlere sunduğumuz endüstriyel çalışma tezgahları fiyatları arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek seçenekler bulunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan özel fiyatlandırmalar ürünlerin modeline ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.