Bize Ulaşın

Elektrik panosu, proje içeriğine ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir.  Bu ürünlerin üretim malzemeleri kullanım alanlarına göre farklılık içermektedir. Elektrik panolarında yer alan ekipmanlar arasında; kesiciler, sigortalar, baralar, röleler, aktif ve reaktif güç sayacı, kontrol ve komuta düğmeleri bulunmaktadır. Firmamız elektrik panosu fiyatları ve modelleri kapsamında da geniş ürün yelpazesini bünyesinde barındırmakla beraber, uygun avantajlar da sağlamaktadır.

Elektrik Panosu Modelleri

Elektrik panoları arasında yer alan dağıtım panolarının kullanım amacı, elektrik kaynağının bina içerisinden dağıtılmasını sağlamaktadır. Toprak kaçağı, nötr bağlantıları ve binaya elektrik akımının iletilebilmesi için ara kablo elemanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Ponis Pano olarak, elektrik panosu fiyatları ve modelleri konusunda her ihtiyaca yanıt bulduğumuz gibi birçok avantajı da beraberinde getiriyoruz. Üretim malzemesine göre sınıflandırılan elektrik panolarının içerisinde sac panolar yer almaktadır. Demir çelikten üretilmekle birlikte, levha halinde karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kullanım amacına göre de şekillenen birçok pano çeşidi firmamızda yer almaktadır. Aydınlatma panoları ve şantiye panoları bu kategori içerisinde yer almaktadır. Aydınlatma panoları büyük yapılarda tercih edilirken, şantiye panoları binaların ve tesislerin elektrik ihtiyacının karşılanabilmesi adına kullanılmaktadır. Aynı zamanda şantiye panolarında sayaç, priz ve sigorta gibi parçalar da yer almaktadır. Bir diğer çeşit olan yapım tipine göre değişen elektrik panoları bünyesinde, harici tipi panolar, duvar tipi panolar ve dikili tip panoları barındırmaktadır.

Ponis Pano Ayrıcalığı

Elektrik panoları gibi birçok ihtiyacınıza yanıt bulan Ponis Pano, tüm ürünlerini yüksek üretim standartlarında üretmektedir. Kaliteli ve dayanıklı panoları ile uzun yıllar kullanımı garati etmektedir. Elektrik panosu fiyatları ve modelleri kapsamında ise geniş ürün yelpazesine yer vererek, çeşitli avantajları sizlerle buluşturmaktadır. Siz de projeniz için gerekli olan elektrik panoları, firmamızdan yüksek kalite odağında temin edebilir, ürünlerimizi %100 güvenilirlik ve memnuniyetle kullanabilirsiniz.