Bize Ulaşın
Plastik Panolar
IT Network ve Sunucu Kabinleri
Otomasyon Kumanda Panoları
Duvar Tipi Elektrik Panoları
Dikili Tip Elektrik Panoları
Sayaç Panoları
Harici Tip Şapkalı Elektrik Panoları
Saha Dağıtım Elektrik Panoları
Makina Sac Aksamı ve Kaporta

Elektrik dağıtım işleminin yapılabilmesi, tek bir merkez üzerinden güvenilir bir şekilde depolama işleminin de gerçekleştirilebilmesi için elektrik panolarına ihtiyaç duyulmaktadır. Elektrik panoları aynı zamanda mekanlarda korumalı bir alan yaratabilmenizi de sağlayabilen özel üretime sahip ürünler arasında yer almaktadır.

Elektrik Panosu Çeşitleri

Elektrik panoları elektriğin, tesisatın ve binanın yer aldığı sistemlere entegre edilen panolardır. Ürünlerin montajının gerçekleştirilebilmesi için profesyonel destek alınması gerekebilmektedir. Tek ve çok katlı binalarda ufak boyutlu olabilen elektrikli sayaç panoları yer alabilmektedir. Panoların içerisinde merkezi otomatik kesici, sigortalar, elektrik sayaçları, merdiven otomatiği ve zil trafosu gibi aksamlar yer almaktadır.

Elektrik panoları kişiye özel olarak da farklı boyutlarda tasarlanabilmektedir. Standart boyutlarda ve özelliklerde üretilen elektrik panolarının sizler için uyumlu olmadığını düşünüyorsanız sizlere özel çözümler üretebilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Güvenilir kullanım imkanı sunan ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan elektrik panoları uzun yıllar boyunca kullanılabilecek ürünler arasında yer almaktadır.

Elektrik Panosu Fiyatları

Elektrik panosu modellerini sizlere Ponis Pano olarak dünya kalite standartlarına uyumlu, güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip olabilecek şekilde sunmaktayız. Her biri farklı kullanım alanına sahip olan elektrik panoları arasında her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek en özel modeller yer almaktadır.

Elektrik panosu modelleri arasında IT network ve sunucu kabinleri, otomasyon kumanda panoları, duvar tipi elektrik panoları, dikili tip elektrik panoları, makine sac aksamı ve kaporta, sayaç panoları, harici tip şapkalı elektrik panoları ve saha dağıtım elektrik panoları yer almaktadır. Bu modeller aynı zamanda boyutları ve teknik özellikleriyle de birbirinden ayrılabilen özel modeller arasında yer almaktadır.

Elektrik panoları arasından seçiminizi yaparken istek ve ihtiyaçlarınız ile birlikte bütçenizi de göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Elektrik panosu fiyatları seçilecek olan ürünün üretiminde kullanılan malzemesi, teknik özellikleri, modeli ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat Ponis Pano olarak sizlere sunduğumuz elektrik panosu modelleri arasında bütçenize uyum sağlayabilecek pek çok farklı model yer almaktadır. Elektrik panosu ihtiyaçlarınız için sizle de ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.