• İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 9/B Blok No:60 İkitelli, İstanbul, Turkey
logo

DKP sac, sıcak haddeleme yolu ile elde edilen, birçok farklı uygulamadan geçerek ortaya çıkan yassı çeliklerdir. Müşteri ihtiyacına göre lazer kesim, yassı ya da yuvarlak görünüm verilerek kullanıma hazır hale getirilen DKP sac ürünlerinin özellikle dayanıklı beyaz eşya ve ev aletlerinin üretiminde, otomotiv sektörünün pek çok alanında yaygın biçimde kullanılmaktadır.

DKP saclar yaklaşık 0,25 mm ve 2.00 mm aralığında değişen kalınlık ve ebatlarda üretilmektedir. DKP sac kullanım alanları ise başlıca; Ofis mobilyaları, dayanıklı ev aletleri, beyaz eşyalar, otomotiv sektörü, ısıtma sistemleri denilebilir.

Ayrıca tüm bunların dışında, DKP sac malzemeleri farklı üretim sektör ve alanlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle de derinlemesine eğirme ihtiyacı duyulan tüm uygulamalarda DKP sac materyallerine ihtiyaç vardır.

DKP sac malzemeleri, çok iyi şekil alabilen ve işlemesi kolay ürünlerdir. Kimyasal maddelerin yüzeyde kullanılması gerektiğinde, yüksek dayanıklılığa sahip olması da olumlu özellikleri arasında yer almaktadır.

DKP Sac Kesim İçin Her Zaman Ponis Pano

DKP sac ürünler her ne kadar hayatı kolaylaştıran, pratik kullanım imkânı sağlayan malzemeler olsa da kesim işlemi son derece özen gerektirmektedir. Bu nokta da kesim işlemi için işin ehli bir firmadan yardım almak, nitelik bakımından en doğru karar olacaktır. Sağlıklı kesim yapılmamış bir DKP sac, kullanım sırasında tam oturma ve görsel olarak güzel olmayan bir görünüme sahip olacağından memnuniyet sağlamaz.

Ponis Pano, DKP sac kesim konusunda uzun yıllara dayanan iş tecrübesine dayanarak ürün garantisini sizlere sunuyor. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren ve bunun için özverili biçimde çalışan firmamız sayesinde, sorunsuz alışveriş deneyimi ve satış sonrası da ürün garantisine sahip olacaksınız. Hem nakitten hem zamandan kazanmak adına, uzman ekibiyle ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler sunan Ponis Pano kalitesini sizde hemen deneyin.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
Bize Ulaşın