• İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 9/B Blok No:60 İkitelli, İstanbul, Turkey
logo

Asansör panosu, özellikle inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan ve son derece fonksiyonel özelikleri sahip olan yapı malzemelerinden biridir. Bu panoların uygun şekilde çalışması için kurulu olan bir düzenek vardır. Asansör panoları, bir prosesi uygulama çabası içerisine girerler. Asansör elektrik panoları, yapılarda son derece gerekli ve etkili malzemelerdir. 

Asansör elektrik panoları sayesinde yüksek dozda akım ve kısa devre gibi problemler oldukça basit bir şekilde kontrol altına alınır. Motora bir anda fazla enerji yüklendiğinde ortaya çıkan elektrik kesintisi gibi problemlerin çözümü ve ortamın güvenliği için asansör panoları tercih edilir. Asansör panosu, sahip olduğu özellikler bakımından hem işçilerin yükünü hafifletir hem de güvenilir bir ortam oluşmasını sağlar. 

Asansör panolarının fiyatları ise oldukça merak edilen başka bir konudur. Bu malzemelerin fonksiyonelliği ve ortaya çıkardığı sonuç yadsınamayacak seviyededir. Hem son derece işlevsel olan hem de uygun fiyatlarıyla öne çıkan asansör panolarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Uzman ekibimizle iletişime geçerek bilgi ve destek alabilirsiniz. 

Asansör Kumanda Panolarının Çeşitlerini İnceleyelim

Asansör kumanda panolarının çeşitlerini inceleyelim. Bu ürünler; makine dairesiz, sürücülü, hidrolik tahrikli ve tek hızlı asansör kumanda panoları olarak karşımıza çıkar. Makine dairesiz modeller, son zamanlarda popülerliğini fazlasıyla arttırmıştır. Bu modelde makine dairesi yer almadığı için pano, asansörün üst durak kapısının bulunduğu tarafa konumlandırılır. 

Sürücülü asansör kumanda panoları ise daha çok nitelikli yapılarda tercih edilir. Hidrolik tahrikli modellerin elektrik tüketim oranları diğer modellere göre daha yüksektir. Hidrolik tahrikli asansör panoları oluşturulurken hidrolik ünite tipi göz önünde bulundurulur. Bu malzemeler, gelişen teknoloji ile birlikte çeşitlenmeye devam eder. 

Tek hızlı asansör kumandalarında sistemin açılıp kapanmasını sağlayan aygıtın adı, kontaktördür. Kontaktör sayesinde bu panoların işleyişi belli bir düzene oturur. Tek hızlı modeller, enerji verimliliği ve rahatlık konusunda insanların ilgisini çok çekmez. Fakat yine de servis asansörü, ofis asansörü gibi farklı alanlarda kullanılır. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Birbirinden Kaliteli Ve Özel Tasarım Asansör Panoları İle Konforu Yakalayın

Birbirinden kaliteli ve özel tasarım asansör panoları ile konforu yakalayın. Asansör panoları, teknoloji ilerledikçe farklı çeşitleri ile karşımıza çıkar. Bu malzemeler yalnızca şekil olarak değil özellik olarak da bazı değişikliklere uğrar. Son zamanlarda daha etkili ve kullanışlı asansör panoları öne çıkar. Günümüzde kullanıcılar tarafından özel tasarım panolara olan ilgi gittikçe artmıştır. 

Özel tasarım asansör panoları ile hem farkınızı ortaya koyabilirsiniz hem de binanın güvenliğini tam anlamıyla sağlamış olursunuz. Bu panolar ile binanın yapımı aşamasında zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz. Her anlamda kolaylık ve avantaj sunan bu panoları, günümüzde birçok mecrada bulabilir ve temin edebilirsiniz. 

Ponis Pano olarak sizler için birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı asansör panolarını sunuyoruz. Firmamızın sizler için sunduğu kaliteli hizmetten en etkin şekilde yararlanmak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Asansör panoları hakkında firmamızdan gerekli bilgileri alarak daha fazla tecrübe sahibi olabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden pano incelemelerini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
Bize Ulaşın