Bize Ulaşın
İkili Kompakt Arşiv Dolabı
Üçlü Kompakt Arşiv
Dörtlü Kompakt Arşiv Dolabı
Tekli Kompakt Arşiv Dolabı

Arşiv dolabı, geçmişte yer alan dosyaların saklandığı bir alandır. Bu dolapların yapıları ergonomiktir. Kompakt türleri nedeniyle son derece kullanışlı ürünlerdir. Özellikle arşiv dosyalarının önemli olduğu alanlarda bu tür ürünlerin kaliteleri üst seviye olmalıdır. Aksi hâlde sürekli olarak değişiklik yapmak gerekir.

Çeşitli modeller içerisinde tekli kompakt türler çok daha ilgi çekicidir. Bunlar küçük işletmelerde geçmiş kayıtların tutulmasını sağlayan bir alandır. Küçük boyutu ile son derece kullanışlıdır. Bu sayede arşiv dosyaları güvenle saklanabilir. Arşiv dolapları oldukça kaliteli yapıları ile günümüzde modern fırsatlar sağlar. 

Arşiv Dolabı Modelleri 

Arşiv dolabı modelleri oldukça geniş alanlara yayılır. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli olmak üzere farklı alanlarda kullanımları mevcuttur. Son derece kullanışlı bir ürün olan bu dolaplar kompakt yapıları ile fazla alan kaplamayacaklardır.

Bu sayede işletme içerisinde genelde depo bölümlerinde tutulabilir. Kapaklı ve kapağında bir kulüp ile kullanıma çok daha elverişlidir. Farklı renkleri işletme uyumunun sağlanmasına katkıda bulunur. Arşiv dolabı çeşitleri sayesinde firmalar ya da ofisler kendilerine uygun olan ürünü kolaylıkla satın alabilir. 

Arşiv Dolabı Fiyatları 

Arşiv dolabı fiyatları farklı özellik ve modeller sebebiyle değişiklik göstermektedir. Günümüzde ofisler ve kurumlar bu tür ürünlerin kullanımına ağırlık vermektedir. Günümüzde son derece önemli bir ürün olan bu dolaplar, kolay kurulumları ile de dikkat çekmektedir.

Yapılarının ergonomik olması başta olmak üzere dayanıklı yapıda olmaları işletme içerisinde kullanılmasına katkıda bulunur. Farklı büyüklükteki dolaplar içerisinde her bölgeye uygun ürünlere ulaşmak ve satın almak mümkün olacaktır. Bu ürünlerin uygun fiyatlar ile satın alınması ise firmamız tarafından mümkün olacaktır. Bu durumda çeşitli katkılar sağlayacak önemli bir detaydır.