Bize Ulaşın

Günümüzün veri merkezlerinde daha fazla IT ekipmanı eklenmektedir. Bu durum ağ bağlantılarının ve diğer cihazların bağlanabilirliğinin zorlaşmasına da yol açabilmektedir. Veri merkezi ekosisteminin kritik bir öneme sahip olması ise bazı detaylara dikkat edilmesini de gerektiriyor.

Veri merkezleri gecikme süresini azaltmak ve yüksek fiziksel güvenlik sağlayabilmek için bazı özel cihazlara ve araçlara sahip olmayı istemektedir. Ekipmanların dolaplar içerisinde veya dışarısında kurulması opsiyonel olsa da genellikle panolar içerisinde olması daha güvenilir olmaktadır.

Ponis Pano Ağ Dağıtım Kabinleri

Ağ dağıtım kabinleri tam bu noktada ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunabilmektedir. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen ağ dağıtım kabinleri, ağ sistemlerinizin daha güvenilir ve işlevsel bir şekilde kullanılabilmesini de sağlar.

Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilen ağ dağıtım kabinleri kolay bir şekilde açılabilir ve kapanabilir yapıya da sahiptir. Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilen ağ dağıtım kabinlerini kullanarak sizler de çalışmalarınıza hız ve güvenlik kazandırabilirsiniz. İşyerlerinin en temel ihtiyaçları arasında yer alan ağ dağıtım kabinleri, ağ dağıtım işlemi için kullandığınız kabloların daha düzgün şekilde bir arada kalabilmesine de imkan tanımaktadır.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ağ dağıtım kabinlerini farklı mekanlarınızda çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde sizler de kullanabilirsiniz. Ürünlerin fiyat ve teknik özellikleriyle ilgili ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.